AKİB ve TİM-TEB'den Şirketlerde Pratik Stratejik Yönetim Uygulamaları Eğitimi

AKİB ve TİM-TEB'den

Şirketlerde Pratik Stratejik Yönetim Uygulamaları Eğitimi

 

Hayri UĞUR; “Stratejik planlama ve yönetim metotları işletmelerin yol haritasıdır.”

 

Genel Sekreterliğimiz bünyesinde Mersin Teknopark içerisinde hizmet veren Mersin TİM-TEB Girişim Evi ve AKİB tarafından Mersin'de 23 Eylül 2019 Pazartesi günü Şirketlerde Pratik Stratejik Yönetim Uygulamaları Eğitimi düzenleniyor.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan AKİB Koordinatör Başkanı Hayri UĞUR; “Stratejik yönetim, işletmelerin ilk aşamalarından itibaren yol haritasıdır. Ancak stratejik planlama ve yönetim, çeşitli nedenlerle işletmeler tarafından etkili kullanılamamaktadır. Bu eğitim büyümeyi amaçlayan şirketlerin stratejik planlama ve yönetim konusunda hızla gelişme sağlaması için pratik uygulamalarla tanışmasını sağlayacaktır. Eğitime katılan firma yöneticileri işletmelerinde stratejik yönetim metotlarını kolaylıkla uygulamaya alabileceklerdir” dedi.

 

Çağrı ÇİLİNGİR tarafından verilecek eğitimde; Stratejik Yönetime Geçişteki 7 Temel Görev, Şirketlerde Problemlerin Göstergeleri, Şirketlerde Kurumsallaşma ve Gelişmenin Göstergeleri, Stratejik Yönetimde Farklı Yaklaşımlar, Stratejik Planlamanın İş Akışı, GZFT Analizi, GZFT Analizinden Stratejik Açılımlar, Stratejik Planlama Hedefler Ağı konuları detaylı olarak incelenecektir.

 

23 Eylül 2019 Pazartesi günü 13:30 - 16:30 saatleri arasında AKİB Mersin Binası Toplantı Salonunda ücretsiz olarak düzenlenen “Şirketlerde Pratik Stratejik Yönetim Uygulamaları Eğitimi” ile ilgili olarak AKİB'in www.akib.org.tr adresli web sayfasından detaylı bilgi alarak programa kaydınızı yaptırabilirsiniz.