İnternetten Global Pazarlama Eğitimi

 

AKİB olarak Mersin TİM-TEB Girişim Evi programlarından hizmet alarak kendisini geliştiren firmalarımızın, geliştirdikleri hizmetleri ve deneyimleri üyelerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz. Bu bağlamda TİM-TEB Girişim Evi Level Up programı ile E-Ticaret, E-İhracat ve Dijitalleşme alanlarında hizmetlerini arttırma ve şekillendirme fırsatı bulan SooCommerce Web Yazılımları firması ile ortak bir eğitim faaliyeti olarak 18.07.2019 Perşembe günü Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nde “İnternetten Global Pazarlama” eğitimi düzenlenecektir.

Eğitimde; “E-İhracat nedir? İnternetten İhracat Nasıl yapılır? Yurt dışında ofis açmadan müşteriler nasıl bulunur? İnternetten yurt dışından distribütör ve bayiler nasıl bulunur? Uluslararası perakende ve toptan satış platformları, en etkili dijital pazarlama taktikleri, uluslararası ödeme sistemleri, tahsilat ve online para transferleri nelerdir? İhracatta yeni nesil müşteri temsilcisi, chatbot kullanımı, GTİP numaranız ile tüm dünyadan alıcı bilgilerine nasıl erişirsiniz?” gibi konular anlatılacaktır.

Eğitim ücretsizdir.

Başvuru formu için tıklayın.

Tarih - Saat: 18.07.2019 / 14:00 ile 16:30 arası.

Yer : Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterlik Binası

(Limonluk Mh. Vali Hüseyin Aksoy Cd. No:4 Yenişehir/Mersin)

 

 

EĞİTMEN

Sezer ÖZGÜR, Çağ Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi, Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi mezunudur. Yazılımcı ve dijital pazarlama uzmanıdır. 2009'da eğitimini tamamlamasını takiben uluslararası oteller ve çeşitli bilişim şirketlerinde görev almıştır. İnternetten çok farklı yapıda ürün ve hizmetin satışı ve pazarlanmasında, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı konusunda görev aldığı firmalarda tecrübe etmiştir. Birçok farklı projeye ve şirkete bu konuda danışmanlık vermiştir. 2015 yılında Soocommerce Web Yazılımları adlı kendi şirketini kurup; ekibiyle geliştirdiği e-ticaret ve eihracat yazılımları konusunda KOBİ'lere hizmet vermeye başlamıştır. 2017 yılında yaptığı ar-ge çalışmaları ve e-ihracat alanında bir dizi uygulamanın neticesi olarak, Mersin Üniversitesi'ne bağlı teknoloji geliştirme bölgesi Teknopark'ta Ar-Ge ofisini açmıştır. Ekibiyle Uluslararası B2C ve B2B yazılımları üzerinde çalışmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.'