2020 2. Dönem Start Up Programı

Mersin, 26/06/2020

Sayı: 17812098-TİM.AKİB.GSK.1.2020/189-3366
Konu: 2020 2. DÖNEM START UP PROGRAMI HK.

Sayın Üyemiz,

TİM TEB Girişim Evi 2020 2. Dönem Start Up / Level Up Girişim Hızlandırma Programı başvuruları başlamıştır. Ayrıntılı bilgi ekte olup, www.timlegirisim.com / www.teblegirisim.com web sayfalarını da bilgi için ziyaret edebilirsiniz.

Bilgilerini rica ederim.

Mehmet Ali ERKAN
Genel Sekreter

 

Merhaba Değerli Girişimcilerimiz ,

Tüm hayatımızda pek çok değişikliğe sebep olan Covid-19'un etkilerini yaşadığımız bu günlerin en kısa sürede atlatılmasını ve herkesin hayatına sağlıkla devam etmesini diliyoruz.

Hayatımızda krizler ve zorluklarla baş etmeyi sürekli deneyimlerken, ayakta kalmak için daha çok çalışmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Böyle bir süreçten geçerken Mersin TİM-TEB Girişim Evi olarak online ve ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz Start Up ve Level Up Ticari Hızlandırma programlarımıza Akdeniz Bölgesi  çevre illerdeki girişimcilere de katılma imkan sağlamak istiyoruz.

Dünyayı değiştirebilecek teknolojileri geliştiren firmaları büyüme stratejilerini birlikte oluşturarak hızlı büyümelerini destekliyoruz.

Bilim kurgu filmlerini deneyimlediğimiz, tüm hayatımızı dahi alt üst eden birtakım değişikler yaşadığımız bu günlerde umarız her şey bir an önce düzelir ve sağlıkla hayatımız devam eder.

Ülke olarak kriz yönetimini sürekli deneyimlerken bu ortamda yaşamayı ve daha çok çalışmaya devam etmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu kapsamada, sizlerle işinizdeki fırsatları ve büyümenizi beraber ele almak istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda sizleri ücretsiz olan TİM-TEB Girişim Evi'nin hazırlamış olduğu Start Up ve Level Up programına davet ediyoruz. 

  • Peki Start Up nedir ve hangi firmalar için uygundur? 

Start Up programı kapsamında cirosu 3.000.000 TL'ye kadar olan teknoloji girişimcilerini destekliyoruz.

Start Up programında, firma kurucuları ile 4 aylık bir süre içerisinde 5 defa bir araya geliyoruz. Firmaların, büyüme stratejilerin netleştirilmesi, ticari bağlantılarının çeşitlendirilmesi, finansal planlarının oluşturulması ve ihracata yönelmesini sağlıyoruz.

  • Peki Level Up nedir ve hangi firmalar için uygunudur? 

Level Up programı kapsamında hedefimiz büyümeyi ve ihracatı hedefleyen, yıllık cirosu 3.000.000 TL ve üzeri olan teknoloji firmaları dır. 

Bu aşamada danışmanlık görüşmelerimiz online olarak gerçekleştirilecektir, umarız kısa sürede de Erzurum TİM Girişim Evinde sizleri ağırlayacağız.

Her yıl 2 dönem açtığımız Level Up programında, girişimcilerle 4 aylık bir süre içinde 7 defa bir araya geliyoruz. Firmaların, büyüme stratejilerin netleştirilmesi, ticari bağlantılarının çeşitlendirilmesi, finansal planlarının oluşturulması ve ihracata yönelmesini sağlıyoruz.

Programlarımıza, teknoloji firmalarının etkili pazarlama yöntemlerine, verimli ar-ge ve ürün geliştirme süreçlerine ve fiyatlama yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Level Up programına katılan girişimcileri ve mezunları S2C (Scale Up Corporate) ve mentör görüşmeleri ile girişimcileri destekliyoruz.

Bu programlar ile firmaları neler bekliyor?

-      Stratejik Yönetim danışmanlığı

-      Sektörde deneyimli mentörlerle çalışma

-      Kurumsal firmalar ile işbirliği imkanı

-      Yatırım fonları ile bir araya gelme

-      Ulusal etkinliklerde yer alma

-      Global pazarlara erişim

-      Online ve offline kanallarda ürün/hizmet tanıtımı

-      S2C (Scale Up to Corporate) programında yer alma imkanı

 

Program ile ilgilenirseniz linkten başvuruda bulunabilir, detaylar için 0 546 815 15 43 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İştirakler;

Türkiye İhracatçılar Meclisi

Türk Ekonomi Bankası

Akdeniz İhracatçı Birlikleri

Mersin Teknopark

Girişim Merkezi®

Türkiye'nin En Yaygın ve Kapsamlı Girişimcilik Programı TİM-TEB Girişim Evi'ne Başvurun, Kalıcı ve Güçlü Teknoloji Firmasına Dönüşün!

TİM-TEB Girişim Evleri, teknoloji girişimcilerinin ve teknoloji şirketlerinin sürdürülebilirliğini ve hızla büyümesini sağlamaya yönelik inkübasyon, hızlandırma ve büyüme aşamalarındaki özgün programları ile ekosisteme yön vermektedir. 

TİM TEB Girişim Evlerinde,

  • Teknoloji girişimlerinin sayısının artırılması, ortalama işletme ömrünün uzaması,
  • Teknoloji şirketlerinin ihracata yönlendirilmesi ve yüksek teknolojili ürünlerin toplam ihracat içerisindeki payının artması, 
  • Anadolu'daki teknoloji girişimcilerinin ve teknoloji şirketlerinin ekosistemdeki payının ve gücünün artırılması, girişimcilikte bölgesel fırsat eşitliğine katkı verilmesi

amacıyla 2015 yılından bu yana 1000'in üzerinde girişimci ve teknoloji firması programlardan mezun olmuştur.

Programlara katılan girişimciler, alanında uzman danışmanlarla çalışma, ürün ve hizmetlerini iş dünyasına sunma, kurumsal firmalarla işbirliği yapma, yatırımcılarla buluşma, ulusal ve uluslararası etkinliklerde yer alma gibi birçok olanaktan faydalanmaktadır.

TİM-TEB Girişim Evleri ile 2020 yılında da girişimcilik ekosistemine ve teknogirişimcilere İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Denizli ve Mersin'de katkı verilmeye devam edilecektir. 

2020 2.Dönem Start Up ve Level Up programlarına katılmak için başvurunuzu 15 Temmuz'a kadar timlegirisim.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi için:

Detaylı Bilgi için: Bekirhan DAĞLI

E-posta: b.dagli@girisimmerkezi.com

Tel: 546 815 15 43