Sayı:

17812098-TİM.AKİB.GSK.1.2018/107-2998

Mersin, 10/04/2018

Konu:

Israfood Fuarı Ön Talep Hk.

 

SAYIN YETKİLİ

 

 

27-29 Kasım 2018 tarihleri arasında İsrail/Tel Aviv'de düzenlenecek olan “35. ISRAFOOD Uluslararası Gıda, İçecek ve İkramcılık Ticari Fuarı” Türkiye milli katılım organizasyonu, bu yıl  ikinci kez Akdeniz İhracatçı Birlikleri organizasyonunda gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

 

ISRAFOOD 2018 Fuarı'na organizasyonumuz altında katılacak firmalarımız için; Yer kirası, özel stand konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri, stand genel ve günlük temizlik hizmeti, firma kayıt bedeli, web'e ve kataloğa giriş bedeli, fuar alanında verilecek diğer hizmetleri (internet bağlantısı, ikram (çay-kahve-kurabiye) hizmetleri, katılımcı broşürü, stand genel ve günlük temizlik hizmeti v.b.) içeren katılım bedeli 585 $/m2'dir. Nakliye hizmeti (Ürünlerin tek yön nakliyesi) dahil katılım bedeli ise 650 $/m2'dir.(ücretler tahmini olup milli katılım onayından sonra kesin ücret bildirilecektir.)

 

Fuar Konusu: Süt ve süt ürünleri, Et ve et ürünleri, Balık ve deniz ürünleri, Sebze, meyve ve kuru meyveler, Bakliyatlar; Makarna, Pirinç, Yağlar, Hayvansal Yağlar, Şeker, Çay, Kahve vb. Dondurulmuş Gıdalar, Konserve Gıdalar, Unlu mamuller, bisküviler, ekmekler, Şekerler ve çikolatalar, Sağlıklı ve Organik ürünler, Krakerler, dondurmalar, Alkollü ve Alkolsüz içecekler, Yiyecek ve İçecek malzemeleri.

 

T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın milli katılımı onaylaması durumunda 2017/4 sayılı Yurt Dışı Fuar Katılımlarının Desteklenmesine ilişkin Tebliğ'i uyarınca ödenen katılım bedeli desteklenmektedir.

 

İlgili fuara katılmak isteyen firmaların, alt kısımda yer alan Online Başvuru Formu'nu doldurarak, en geç 04 Mayıs 2018 günü mesai bitimine kadar Genel Sekreterliğimize (E-posta: aybukedokudur@akib.org.tr ) göndermeleri önemle rica olunur.

                                                                                                          Canan Aktan Erdoğmuş

Genel Sekreter V.

 

 

Online Başvuru Formu:        https://goo.gl/forms/ic46o4HRAcK3AuOo1

 

İlgili Kişi: Aybüke DOKUDUR (1134)