İnoSuit - İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı

 

Sayın Üyemiz;


Bilindiği üzere, katma değerli ihracatımızın artırılması amacıyla Ar-Ge, inovasyon, tasarım ve markalaşma çalışmalarına odaklanmış bulunan TİM tarafından yürütülmekte olan “İnoSuit - İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı” Kasım 2016 tarihinden bu yana devam etmektedir.

İnoSuit Programı kapsamında ülkemizde “inovasyon yönetimi” konusunda yetkinliği ve üniversite sanayi işbirliği konusundaki motivasyonu yüksek üniversitelerimiz ve akademisyenlerimiz ile “kurumsal inovasyon sistemlerini” oluşturmayı hedefleyen ihracatçı firmalarımız eşleştirilerek odaklı, uygulamaya dönük ve bilimsel bir çalışma ile son derece değerli kazanımlar elde edilmektedir. Bu itibarla 2019 yılı Ekim ayında başlayacak olan sekizinci dönem İnoSuit Programının katılım koşulları ve programın yürütülmesine ilişkin tüm detaylar ve başvuru linki ekte sunulmakta olup programa katılmak isteyen firmalarımız en geç 1 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için http://www.tim.org.tr/tr/inosuit.html adresini ziyaret edebilir ya da 0212 454 07 99 numaralı telefondan TİM'e ulaşabilirsiniz.