Hava Kargo Taşımacılığında İndirimli Fiyatlar Hk.

 

Sayı: 17812098-TİM.AKİB.GSK.YAŞMEY.2017/711-4123                          Mersin, 1/6/2017

Konu: Hava Kargo Taşımacılığında İndirimli Fiyatlar Hk.

 

Sayın,

Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Üyesi,


Turkish Cargo aracılığıyla gerçekleştirilecek olan yaş meyve ve sebze ürünlerine yönelik hava kargo taşımacılığı maliyetlerinin düşürülmesi ve dünyanın ticari üs niteliğindeki kentlerine ürün gönderiminin artırılarak destinasyon ağının genişletilmesi çalışmaları kapsamında; Turkish Cargo yetlilileriyle yapılan görüşmeler neticesinde ekte yer alan listede belirtilen bölge ve destinasyonlarda önemli fiyat indirimleri sağlanmıştır.

Bahse konu listede yer alan güncel indirimli fiyatlar 01.06.2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, acentelerin ihracatçılarımıza uygulayacağı net fiyatlardır. Turkish Cargo ile çalışan yetkili acente listesine aşağıda verilen bağlantıdan ulaşılabilir.

İhracatçılarımızdan gelecek olan talepler çerçevesinde Turkish Cargo tarafından önümüzdeki dönemde kiralama ve satın alma yoluyla devreye alınacak uçaklar vasıtasıyla yeni destinasyonlar da devreye girecektir.

Bilgileri ve uçak kargo ile yaş meyve ve sebze ihracatı yapmak isteyen üyelerimizin söz konusu yetkili acentelerle temasa geçmeleri hususunda gereği rica olunur.

 

Ümit SARI
Genel Sekreter V.

 

 

Turkish Cargo Acente Listesi:
http://www.turkishcargo.com.tr/tr/urun-ve-hizmetler/kargo-acenteleri

EK :İndirimli Fiyat Listesi (Bölge ve Destinasyonlar Dâhil)

Detaylı Bilgi:
Muhammed Kadri Günay
0505 121 11 65

mgunay@thy.com