İran / Tahran 19. Uluslararası Gıda, İçecek ve İkramcılık Ticari Fuarı Milli Katılım Duyurusu

Sayı:

TİM.AKİB.GSK.PARO.2011/284-12308

Mersin, 29/11/2011 

Konu:

İran / Tahran 19. Uluslararası Gıda, İçecek ve İkramcılık Ticari Fuarı Milli Katılım Duyurusu

 

Sayın Üyemiz,

 

         Ortadoğu'nun önde gelen fuarlarından olan, 20 - 23 Mayıs 2012 tarihlerinde İran / Tahran'da düzenlenecek "19. Uluslararası Gıda, İçecek ve İkramcılık Ticari Fuarı”na (19th International Food, Beverages & Hospitality Trade Fair) Türkiye'nin milli katılım organizasyonu Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından gerçekleştirilecektir.

 

           Fuara ilişkin katılım bedeli ile ayrıntılı bilgi Ek.1'de ve detaylı fiyatlandırılmış fuar planı EK2'de sunulmakta olup, fuara Türkiye'nin Milli Katılımı altında iştirak etmek isteyen firmaların Ek.3'de bulunan başvuru formunu doldurarak en geç 5 Ocak 2012 tarihine kadar Akdeniz İhracatçı Birliklerine göndermesi gerekmektedir.

 

Bilgilerini ve gereğini rica ederim.

 

 

İsmail ÇETİN

Genel Sekreter

 

 

 

EKLER:

 

1-      İran / Tahran 19. Uluslararası Gıda, İçecek ve İkramcılık Ticari Fuarı 2012 Katılım Bedeli ve Ayrıntılı Bilgi (2 Sayfa)

 

2-      Genel Fuar Planı ve Detaylı Fiyatlandırılmış Fuar Planı ( 2 Sayfa ) Detaylı Fiyatlandırılmış Fuar Planı üzerindeki fiyatlar desteksiz tutarlardır. Firmaların fuar desteği almaları durumunda ilgili maliyetlerin %50'si devlet desteği kapsamında olacaktır.

 

3-  Fuar Krokisi

 

3-     Başvuru Formu  (1 Sayfa)