Fruit Attraction 2016 Tamamlandı

 Fruit Attraction 2016 Tamamlandı

 

Yaşmeyve sebzesektörünün küresel ölçekte önemli organizasyonlarından biri olan Fruit AttractionFuarı, 5 - 7 Ekim 2016 tarihleri arasındaMadrid'de geniş bir katılımla gerçekleşti. IFEMA - Feria de Madrid tarafından organize edilen FRUIT ATTRACTION Fuarı Gıda, Yiyecek ve İçecek sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirdi.

Fruit Attraction - 2016, 40 bin m² alanda kurulu 8 ayrı holde gerçekleşti. Geçen yıla kıyasla %20 artışla, 40 ülkeden 1238 katılımcı yer aldı. %30'u İspanya dışından katılımcıların yer aldığı fuarı yaklaşık 50.000 kişi ziyaret etti.

Milli katılımkapsamında Türk firmalarla birlikte aynı holde yer alan Narenciye Tanıtım Grubu, Türk Narenciyesini tanıtma hedefiyle, promosyon çalışmalarını 50 m2 ile yer aldığı fuarda başarıyla gerçekleştirdi.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Yaş Meyve-Sebze İhracatçıları Birliği ve Narenciye Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılımıyla gerçekleşen etkinlik sektörün geleceğine ilişkin olumlu izlenimler bıraktı.

Madrid Ticaret Müşaviri Sn. Fatma Kayhan; fuara katılan Türk frimaları ve Narenciye Tanıtım Grubu'nun standlarını ziyaretinde Türk firmalarını Fruit Attraction'da görmekten duyduğu memnuniyetini dile getirerek sektörün en önemli aktörlerinden olan İspanya'da etkin tanıtımın çok önemli olduğunun altını çizdi.

İlgili Fotoğraflar