Fikri Mülkiyet Hakları Semineri Hk.

Tarih 2/8/2017

Sayı: PRJ.2017/61-5779

Konu: FikriMülkiyetHaklarıSemineriHk.

 

 

SAYIN ÜYEMİZ;

Kurulduğu 2005 yılından bu yana bölgemizin yenilik, inovasyon ve Ar-Ge merkezi konumunda olan ve aynı zamanda Mersin TİM-TEB Girişim Evi'ne ev sahipliği yapan ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 2015 Performans Endeksinde 6. Sırada yer alarak paydaşlarını gururlandıran, Genel Sekreterliğimizin kurucu - yönetici ortağı konumunda bulunduğu Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Technoscope) bölgemiz ihracatçı ve girişimcilerine aralıksız hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Bu bağlamda Genel Müdürlüklerinden alınan yazılarında,, Sistem Global Danışmanlık ortaklığında 04.08.2017 Cuma günü Saat 14.00'da Mersin Teknopark Toplantı Salonunda "Fikri Mülkiyet Hakları, Lisans Sözleşmeleri, Önemli çalışanlara belli hedeflere ulaşılması halinde pay verilmesini içeren sözleşmeler ve geçerlilik şartları ve İşçi Buluşları” konularında ücretsiz Seminer düzenleneceği bildirilmiştir.

Katılmak isteyen üyelerimizin, https://goo.gl/forms/a2ro6FInSpLPqICV2 bağlantı adresinden kayıt yaptırmaları ve katılımları bilgilerinize rica olunur.

Ümit SARI

Genel Sekreter V.

EK: Seminer Programı

 

Seminer Tarihi: 04.08.2017 Cuma

Yer: Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Mersin Teknopark Toplantı Salonu