ATHİB'DEN PREMIERE VISION FUARI'NA ZİYARET

 

ATHİB'DEN PREMIERE VISION FUARI'NA ZİYARET

Her yıl Şubat ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki defa düzenlenen ve hazır giyim sektörüne yönelik tekstil ürünlerinde gelecek dönem trendlerinin belirlendiği Paris Premiere Vision Fuarı'na, Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (ATHİB) Yönetim Kurulu tarafından 10-12 Şubat 2015 tarihlerinde inceleme gezisi gerçekleştirildi.

ATHİB'i temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Mustafa Özhaseki ve Denetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Hasoğlu'nun katıldığı program kapsamında fuar ziyaret edilerek, fuar katılımcısı ATHİB üyesi firmalarla görüşmeler de yapıldı.

Eş zamanlı olarak final gecesi 26 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirilen, ATHİB 3. Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması'nda finale kalan 13 yarışmacı da Premiere Vision Fuarı'nı ziyaret etme şansını yakaladı.

Ziyaret kapsamında Paris Büyükelçisi Hakkı Akil'in fuar organizasyonu vesilesiyle vermiş olduğu resepsiyona, ATHİB Yönetim Kurulu Üyeleri ve yarışmada finale kalan yarışmacılar tarafından katılım sağlandı.


İlgili Fotoğraflar